International Student Identity Card - Macedonia English Македонски
НОВОСТИ
05/02/2014
Office plus Македонија и ISIC Македонија нудат 7% попуст на сите производи
Посетете ги сите продажни салони на Office plus и искористете го својот ISIC попуст.
05/02/2014
Влезете во форма со 25% попуст во фитнес и бодибилдинг клуб Атлета
ISIC Македонија и фитнес и бодибилдинг клуб Атлета, за сите корисници на ISIC нудат специјален попуст од 25% на сите услуги во центарот.
03/02/2014
НУ МНТ и ISIC Македонија ви обезбедуваат 50% попуст на влезни билети за претставите
ISIC Македонија и НУ МНТ за сите носители на ISIC картичките обезбедуваат 50% попуст на цената на влезните билети за претставите. Попустот не важи за премиери и гостувања на странски продукции.
30/01/2014
Ајде да скијаме ! со ISIC Македонија и Ски центар Заре Лазаревски Маврово
ISIC Македонија и Ски центар Заре Лазаревски Маврово нудат специјален попуст на дневните ски карти. Понеделник - Петок 650 МКД наместо 900 МКД редовна цена на дневн ски билет. Петок - Недела 800 МКД наместо редовната цена од 1100 МКД за дневен билет. Задолжителен депозит од 150 МКД кои...
29/01/2014
15% попуст во сите специјализирани продавници за часовници и накит на My time во Скопје
ISIC Македонија и специјализираните продавници за часовници и накит My time во Ramstore mall, Скопје City mall и ГТЦ нудат специјален попуст од 15% на сите производи за корисниците на ISIC, ITIC и IYTC картичките.
Случајни Попусти
Бутик Acid Wear

Град: Скопје
Компанија: Бутик Acid Wear
Категорија: Бутици
Попуст: 3%

Офис Плус – Драчево

Град: Скопје
Компанија: Офис Плус – Драчево
Категорија: Друго
Попуст: 7%

Aurora Tours Student Aurora Macedonian Railways Mastercard Microsoft Skype